tumblr_nr5q8gfnyA1slhhf0o1_1280
Uncategorized

Przeprowadzka

W domu….

W końcu zmobilizowaliśmy się do przeprowadzki. Jestem dumna z siebie, że udało nam się przez rok funkcjonować razem w jednym mieszkaniu z rodzicami.  Dwie rodziny pod jednym dachem, hmmm kiedyś wydawało mi się to niemożliwe, a jednak wystarczy wola i chęć. Nasz dom już gotowy był jakiś czas temu ale jakoś nie szło nam się do niego wprowadzić, zawsze znalazło się coś, co to uniemożliwiało, aj takie wymówki.

Zdecydowanie lepiej nam poszła przeprowadzka z Warszawy do mojego miasta i  Aniela miała wtedy tylko 2 miesiące.

Czujemy się w nowym miejscu bardzo dobrze, Aniela ma wiele miejsca do zabawy i przede wszystkim w ciepłe dni wystarczy wyjść przed dom. Jedyne, co jest trudne,  to brak internetu, zwykła prozaiczna sprawa, a jednak ……

Będąc u rodziców, to babcia i dziadek byli pod ręką więc była wielka pomoc przy Anieli, teraz musimy się umawiać. Nauka dla mnie, mąż wychodzi rano do pracy więc zostajemy we dwie, ja i Aniela, wszystkie czynności muszę jakoś zorganizować i zaplanować.

Postanowiłam, że spróbuje mieszkając już w domu, nagrywać krótkie filmiki z naszego życia więc niebawem coś się ukaże.

Teraz dopiero człowiek uświadamia sobie, że wkroczył w kolejny etap życia, życia rodzinnego. Mieszkając razem, każdy jest odpowiedzialny za siebie i za innych, do tego dochodzi całe zaplecze, w biznesie nazwalibyśmy to administracją. Dom, to nie tylko miejsce, to ludzie ale w pełni jest wtedy kiedy są uczucia i emocje i o tym trzeba pamiętać i to jest chyba najtrudniejsze, bo z codziennością, gdzieś nam ta kwestia umyka.